Новини

З нагоди святкування 75 річниці визволення Лозівщини від нацизму у Другій світовій війні, учні Царедарівської філії взяли участь в урочистостях, що відбулися 14 вересня 2018 року. Мітинг розпочався з привітального слова секретаря Царедарівської сільської ради Кречик Н. М. Колектив нашого закладу освіти підготував літературно-музичну композицію "Мій рідний край - славетна Лозівщина, земля людей нескорених війною", а по звершенню всі присутні взяли участь в урочистому покладанні квітів. Також учні школи провели благоустрій Братської могили та взяли участь у виставці-конкурсі малюнків.

Щороку  у вересні  Лозівщина святкує визволення від нацистських окупантів. Ця пам’ятна  дата налічує вже 75  років  з того часу, як відгриміли останні постріли гармат на нашій землі. Але людські серця і душі ніколи не зможуть забути імена воїнів-визволителів, які ціною свого життя подарували мир та спокій майбутнім поколінням. 14 вересня 2018 року учні та вчителі Миролюбівського ліцею з глибокою шаною та повагою прийшли до Пам’ятника загиблим односельчанам  взяти участь у мітингу-реквіємі  та покласти квіти на знак вічної пам’яті про загиблих. Під час мітингу всіх присутніх привітав в.о. Миролюбівського старостинського окуругу Немашкало А. П.

З 3 по 7 вересня 2018 року у Царедарівській філії проходив Всеукраїнський Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок. 4 вересня відбулися урочистості з нагоди відкриття Всеукраїнського Олімпійського тижня, також протягом тижня на учнів філії чекала широка палітра заходів спортивної осені 2018. Серед них конкурси малюнків, "Веселі старти", спортивно-розважальні свята та багато іншого. Олімпійський тиждень у нашому закладі освіти був спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху, навчання та виховання – молодого покоління під знаком ідей і принципів олімпізму! 

7 вересня у Миролюбівському ліцеї пройшов День здоров`я. Після ігр та розваг на свіжому повітрі дітей пригощали гарячим трав`яним чаєм, запашним медом та смачними фруктовими джемами. 

Класні керівнки 2-9 класів Царедарівської філії 3 вересня 2018 року провели перший урок у 2018/2019 навчальному році.  Для учнів 2-4 класів перший урок відбувся на тему «Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…», а для учнів основої школи закладу освіти була визначена тема: «Україна – Європа: історичний і культурний діалог». При проведенні Першого уроку керівники всіх класних колективів уникали формалізму й заорганізованості, забарвили перший день нового навчального року святковістю, урочистістю, добрим настроєм, емоційністю, оптимізмом. І як, підсумок перший день нового навчального року минув, заливши по собі десятки дитячих сердець, які переповнені відчуттям гордості за свою країну, адже по всьому світу знають, що для нас вона завжди єдина, країна нашої мрії!

3 вересня 2018 року у Царедарівській філії вібулися урочистості присвячені початку 2018/2019 навчального року, Дню знань та святу Першого дзвоника. Теплі сова та щирі привітання в цей день лунали від директора закладу освіти Бруславця В. В., заступника голови Лозівської районної ради Огаренка В. М. та начальника Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА Бойко В. І. Почесне право дати перший дзвоник у 2018/2019 навчальному році, ведучий урочистостей надав переможцям ХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», абсолютним переможців обласного фестивалю лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2018» та Харківського обласного творчого фестивалю української культури «Молоді таланти Харківщини», ученицям 9 класу Марії Котяй та Яні Юхименко

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників, адже маленькі вперше переступили поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть.