Предметні тижні у Царедарівському НВК протягом 2017/2018 навчального року


Організація проведення


План проведення предметних тижнів у Царедарівському НВК на 2017/2018 навчальний рік

Навчальний предмет Термін Відповідальний
1 Фізична культура Вересень Вахрушин В. Ю.
2

Іноземна мова (англійська)

Листопад

Шуригіна К. І.

Тищенко Н. В.

3 Зарубіжна література Листопад Данильченко Ю. М.
4 Історія, правознавство Грудень Акименко В. В.
5 Математика, фізика, інформатика Січень

Селіванова Л. О.

Кравчук Р. А.

6 Початкові класи Лютий

Коваленко О. О.

Корпан О. Д.

Радовська О. Ю.

Мироненко І. В.

7 Географія Лютий

Селіванова Л. О.

Кулик І. Ю.

8 Українська мова та література Березень

Чижкова-Потейчук О. О.

Кулик І. Ю.

9

Музичне мистецто, образотворче

мистецтво, трудове навчання

Березень

Акименко В. М.

Нестеренко К. А.

 10 Біологія, природознавство, основи здоров`я Квітень

Селіванова Л. О.

Кічало Н. І.

11 Хімія Квітень

Кічало Н. І.


Інформація про проведення


Тиждень фізичної культури та спорту

Протягом тижня, з 18 вересня по 22 вересня 2017 року, у Царедарівському НВК проводився тиждень фізичної культури та спорту «Здоровим бути модно, стильно і красиво». Головною метою проведення спортивного тижня – це навчати дітей здоровому способу життя, закріплювати вміння і навички отримані на уроках фізичної культури, розвивати руховий апарат, зміцнювати здоров’я, виховувати любов до фізкультури та спорту. Протягом тижня вчитель фізичної культури (Вахрушин В. Ю.)та педагогічний колектив, провели для учнів навчального закладу змагання з футбол, загальношкільний Олімпійський Похід, змагання з Волейболу, спортивні змагання «Малі олімпійські ігри». Не обов’язково бути професійним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у футбол чи займається карате. Головне, щоб це подобалося. А разом з тим, це робить вас фізично сильними та впевненими у собі, а також дає можливість знайомитися з багатьма цікавими людьми.


Тиждень іноземної мови (англійська)

Цього року традиційно у Царедарівському НВК протягом листопада (06-11) проходив предметний тиждень іноземної мови (англійська) під гаслом "Speak Languages". Протягом тижня для учнів 1-9 класів були проведені розважальні, цікаві, а головне пізнавальні програми, серед них "Enjoy English" та "Entertaiment Park". Діти із задоволенням виконували цікаві завдання, працювали в командах, окрасою тижня став англомовний квест Усі учні брали активну участь у різноманітних конкурсах, де проявили творчі здібності. А 13 листопада на традиційній загальношкільній лінійці відбулася церемонія нагородження переможців та кращих знавців іноземної філології нашого навчального закладу. 


Тиждень зарубіжної літератури

З 20 по 24 листопада 2017 року у Царедарівському НВК проходив Тижень зарубіжної літератури. Чимало цікавих конкурсів та завдань та завдань, чекало на учнів навчально-виховного комплексу. Але найбільше запам'яталась інтелектуальна гра "Найрозумніший", яка виклакала в учнів чимало емоцій та надихнула на виконання різноманітних завдань. Переможцем став Ковальов Олександр, учень 9 класу. Учні були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. У номінації "Кращий читач творів зарубіжної літератури" нагороджений учень 6 класу Боршош Данило.


Всеукраїнський тиждень права та предметний тиждень історії


З 04 по 08 грудня 2017 року в Царедарівському НВК проходив Всеукраїнський тиждень права та предметний тидждень історії. В рамках тижня для учнів 1-9 класів відбувся різноманітний та цікавий спектр заходів, серед них: загальношкільна лінійка відкриття Всеукраїнського Тижня права та предметного тижня історії, оформлення наочності та стендів. Інтерактивна гра «Загадки стародавнього світу» для учнів 6-7 класів, учні 8 та 9 класів займалися виготовленням та розповсюдженням інформаційно-просвітницького буклету «Торгівля людьми в сучасному світі». Для учнів 7-8 відбувся історичний марафон «Турнір юних істориків». До того ж, педагогічний та учнівський колективи навчального закладу були запрошені на мистецьку імпрезу до Дня захисту прав людини «Ми всі народжені вільними і рівними» та на перегляд документального кінофільму «Мої права – мої обов’язки», наприкінці тижня для учнів старших класів пройшов інтертеймент «Гендерні відносини та  українська  сім’я». А на лінійці закриття були підведені підсумки та нагороджені переможці інтелектуальних змагань.


Тиждень фізики та математики

На жаль, багато людей вважають, що фізика та математика - це науки, в яких немає нічого цікавого, лише цифри і формули. Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу Царедарівського НВК активно працює над питанням цікавості і необхідності математики. У вирішенні цієї проблеми є два шляхи: активізація  форм діяльності на уроках і кропітка, різноманітна позаурочна робота. Однією з форм позаурочної роботи є проведення тижня фізики та математики. Така форма роботи має великий емоційний вплив на учасників. Тому методичне об'єднання математиків нашої школи активно працює над питанням повноцінного і якісного проведення тематичних тижнів, їх форми і змісту. З 12 по 16 лютого 2018 року в школі проходив тиждень математики та фізики. Перед нами постала задача зробити свято цих наук, показати їх красу і доступність. Метою проведення чергового предметного тижня, стало розвиток пізнавальних, індивідуальних, творчих і інтелектуальних здібностей учнів, підвищення інтересу до даних предметів, до навчальної діяльності, до пізнання дійсності і самого себе, вироблення самоорганізації, самоутвердження, формування комунікативної, соціальної компетентностей.


Тиждень початкових класів

З 19 по 23лютого  2018 року в Царедарівському НВК проводився Тиждень початкової школи. Тема: «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий». МПлан Тижня спланований предметними днями: день мови, день математики, день мистецтва, день природознавства і підсумковий. Різні заходи, що проводилися  в межах предметного дня, давали можливість кожному учневі більшою мірою пізнати себе, самоствердитись в своїх очах та в очах друзів, сприяли розвиткові ініціативи. Зміст позакласної роботи має безпосередній зв'язок з програмовим матеріалом і сприяє більш глибокому засвоєнню основної навчальної програми. Всі заходи Тижня ми пов’язали з класно-урочною формою роботи  та з  позакласною роботою. Учителі початкових класів запрошували всіх бажаючих колег, батьків на виховні години, уроки-конкурси, математичні вікторини, математичні несподіванки. 23 лютого проходили підсумкові та узагальнюючі заходи. Це був день приємного відпочинку. Цікаво і дуже весело провели вікторину «Що? Де? Коли?» Завдання стосувалися окремого 4 класу і його учителя. Що, де і коли сталося незвичайного і як виходили з утвореної ситуації. Завершальним акордом Тижня стала підсумкова лінійка і нагородження учасників і переможців.


Тиждень української мови та літератури

Щорічно у березні в Царедарівському навчально-виховному комплексі проходить Тиждень української мови та літератури. Цей рік не став винятком. Згідно плану було проведено ряд заходів, приурочених певним знаменним, пам’ятним датам і подіям: 90-річчя української анімації, Всесвітній день поезії, дні народження Т. Шевченка, Л. Костенко.  «Рідна мова – перлина нашої нації» – саме під таким гаслом пройшов предметний тиждень, програма якого була, як завжди, насиченою. Постійний творчий пошук, креативність та любов до роботи педагогів знайшли досить вдале відображення на уроках української мови та літератури, а також позакласних заходах, таких як: усний журнал «У всякого своя доля. І свій шлях широкий», конкурс «Грамотій» (написання диктанту «Перлини степового краю»), флешмоб «Поезія – це завжди неповторність…», філологічна гра КВК «Фразеологізми – перли мови», мовно-літературний квест "Знання, мов перли, назбираю...". Провідна ідея всіх заходів – повчальність, розвиток словникового запасу учнів, поваги й інтересу до української мови та літератури, виховання національної самосвідомості, бережливого ставлення до традицій народу, його історії, культури. У кінці тижня було підведено підсумки. Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та подяками. Учителі української мови та літератури висловили щиру вдячність усім учасникам, учителям та адміністрації школи за допомогу в організації та проведенні тижня.