Сходинками історії


Дитячий навчальний заклад "Сонечко" заснуванний у 1987 року - дитячий садочок "Сонечко" колгоспу "Жовтень". У 2001 році заклад переведений на баланс Царедарівської сільської ради. А на початку 2002 року дошкільний навчальний заклад села Царедарівка реогранізовано в Царедарівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області. Сьогодні його очулює спеціаліст своєї справи Наталія Григорівна Драбинка, а злагоджена та плідна робота колективу перетворили "Сонечко" на другу домівку для маленьких жителів нашого села


Наш педагогічний колектив


Дата народження: 30 жовтня 1970 року

Освіта: повна вища

Назва навчального закладу та рік закінчення: Слав'янський державний педагогічний університет, 2008 рік

Фах за дипломом: організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог

Кваліфікаційна категорія: І категорія

Педагогічні звання: -----

Дата народження: 30 січня 1968 року

Освіта: неповна вища

Назва навчального закладу та рік закінчення: Красноградське педагогічне училище, 1988 рік

Фах за дипломом: вихователь дитячого садка

Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст

Педагогічні звання: -----

Дата народження: 30 січня 1968 року

Освіта: неповна вища

Назва навчального закладу та рік закінчення: Красноградське педагогічне училище, 1988 рік

Фах за дипломом: вихователь дитячого садка

Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст

Педагогічні звання: -----

Дата народження: 15 липня 1971 року

Освіта: повна вища

Назва навчального закладу та рік закінчення: Харківська Державна Академія Культури, 2010 рік

Фах за дипломом: викладач, керівник вокального ансамблю

Кваліфікаційна категорія: І категорія 

Педагогічні звання: -----


Вернісаж новин


Сьогодні на новорічний ранок у дошкільний підрозідл Царедарівської філії прийшла Снігуронька з маленьким Новим Роком, поки Снігуронька йшла у своїх справах, приготуватися до зустрічі Діда Мороза, Баба Яга викрала Новий рік, щоб свято не відбулося. Допомагали Снігуроньці багатирі і білосніжні сніжинки. Багатирі виконали ритмічний, веселий танець, щоб показати свою силу молодецьку і злякати лиходіїв. Також чудовий танець був виконаний маленькими сніжинками. Коли Дідусь Мороз з Снігуронькою повернули Новий Рік, вони пустилися в танок. Малюки веселилися від душі: співали новорічні пісні, танцювали, грали. Приходом коханих усіма Дідуся Мороза з Снігуронькою діток водили хороводи навколо пухнастої красуні і розповідали вірші. Виконавши цікаві завдання діти отримали довгождані новорічні подарунки. Дід Мороз завітав на свято із солодкоми подарунками.

Миру і злагоди, здоров'я та благословень у День Святого Миколая бажали вихованцям дошкільного підрозділу. Зігріте добром маленьких сердець та світлих усмішок свято Миколая вихованці садочку «Сонечно» зустрічали разом з вихователями, своїми батьками, гостями та настоятилем сільської церки. У гостях у Миколая маленькі відвідувачі змогли написати йому листа зі своїми побажаннями, прикрасити Ялинку Мрій, стать учасником новорічних майстер – класів та поринути у дивовижний світ казки, головними героями якої є Святий Миколай з його помічниками – Чортеням та Янголом. А також на малечу чекала цікава розважальна програма та перегляд новорічних мультфільмів. Одягнені в костюми казкових героїв, діти розповідали вірші для святого Миколая, танцювали і співали. А Миколай  з допомогою Ангеляток  роздавав чемним діткам подарунки.

27 вересня - особливий день для працівників дошкільних закладів. У цей день вони відмічають своє професійне свято. 27 вересня 2018 року ті, хто потрапив у дошкільний підрозділ Царедарівської філії Миролюбівського ліцею, - опинився у світі яскравих кольорів, творчості, любові до дитинства. Свято було наповнене палітрою яскравих позитивних емоцій у дорослих та дітей від зустрічі-сюрпризу з улюбленими мультиплікаційними героями. Здивуванню малечі і дорослих не було межі: щирі погляди, неприхована радість - все це перетворило свято на яскраве шоу. Підсумковим акордом стала святкова церемонія нагородження працівників закладу, лунали теплі, щирі слова-привітання від завідуючої філії Вікторії Савченко, які були підкріплені врученням подяк працівникам закладу: ЗДНВР (дошкільний підрозділ) Драбинці Н. Г., вихователям Нестеренко Л. П. та Петренко Д. Є., музичному керівникові Акименко В. В., медичному працівнику Курило М. О., кухарю Загоруйко В. Є., помічнику вихователя Козороз Т. Г., за плідну творчу працю, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти та знагоди святкування Всеукраїнського дня дошкілля.

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В дошкільному підрозділі Царедарівського НВК стало традицією проводити Свято Осені.Цього року воно пройшло 07 листопада під назвою «Осінній ярмарок», і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з  любов’ю  залі. Поринаючи в осінню святкову атмосферу, діти гарно декламували вірші, співали пісні. Учасники свята виконали таночки з листочками, жовтими стрічками та іншими осінніми атрибутами. Не обійшлося і без сюрпризного моменту. Радісною несподіванкою був прихід Півника та мишенят Круть та Верть. Вони весело розважали дітей, бавилися з ними у різні ігри та проводили спортивні естафети.  А чарівна леді Осінь покружляла з малюками в осінньому хороводі з листочками. Весела казка про Півника та мишенят закінчилась появою гарного, рум’яного, духмяного, величезного коровая, яким вони пригостили дітлахів та всіх працівників садочка. Від Осені маленькі артисти також отримали солодкі гостинці. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар - все це сприяло тому, щоб наше осіннє дійство пройшло яскраво і незабутньо!!!