Царедарівський навчально-виховний комплекс

Лозівської районної ради Харківської області

(станом на 05.09.2017)

Рік заснування

Директор

 

 

 

Контактна інформація

 

 

 

 

Потужність

Кількість учнів за мережею

% заповнення школи

Кількість класів за мережею

Середня наповнюваність класів

Профільність

 

Кількісно-якісний склад педагогічного колективу

 

 

 

 

 

 

Провідна тема, над якою працює школа

Досягнення вихованців та колективу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор НВК

1897 рік

Чижкова-Потейчук Олена Олексіївна, освіта вища, за спеціальністю учитель української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший учитель», педагогічний стаж 17 років. Заклад очолює з 28 серпня  2013 року

Адреса: 64661, Харківська область, Лозівський район, с. Царедарівка,

вул. Центральна, 13

Телефон: (805745) 63-8-90

E-mail: caredar_nvk@uk.net

Cайт: http://nvkcaredar.jimdo.com

100 чоловік

70 учнів

 

70%

9 класів

 

8 учнів

 

 

У 8-9-х класах навчання учнів здійснюється за  суспільно-гуманітарним напрямом

Педагогічний колектив нараховує 18 педпрацівників (+2 декретна відпустка), з них 2 сумісника та 1 увільнений (мобілізований). 14 учителів мають повну вищу освіту, 4 – неповну вищу (1 учитель – навчається в ХНПУ ім. Г.С. Сковороди на ІІІ курсі). Якісний склад педагогічного колективу в 2017/2018 навчальному році становить:

      спеціаліст вищої категорії – 2 учителя;

      спеціаліст першої категорії – 5 учителів;

      спеціаліст другої категорії  – 3 учителя;

      спеціаліст – 8 учителів.

Формування творчого учнівського середовища, морально-духовних цінностей особистості - основа якісно нових освітніх змін

Щорічно учні НВК беруть активну участь у різних конкурсах, заходах, захисті робіт Малої академії наук, предметних олімпіадах, де виборюють призові місця. Діана Рафікова, посіла ІІ місце на районному етапі олімпіади з україської мови та літератури, І місце на районному та ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїснького конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії науки України, стала переможце обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги». Литвиненко Дар’я за підсумками 2016/2017 навчального року посіла ІІ місце на районному конкурсі творчої молоді, присвяченого 130-й річниці від дня народження Євгена Маланюка та стала дипломантом районного фестивалю читців «Співці українського слова» присвяченого творчості Симоненка В. А., виборола ІІІ місце на районному огляді-конкурсі колективів художньої самодіяльності «Яскравий світ талантів» в номінації "художнє читання". ІІІ місце посів Левченко Олексій на обласній виставці-акції «SOS-вернісаж або друге життя сміття». До того ж, Логвиненко Вікторія стала володаркою І місця на щорічній обласній виставці-конкурсі традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини» та посіла І місце на Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій рідний край». Іванов Даниил визнаний лауератом регіонального конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря» присвяченого творчості Т. Г. Шевченка. А Великий дитячий хор Царедарівського НВК став переможецем обласного фестивалю юних виконавців «Весняні дзвіночки» та районного огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності «Яскравий світ талантів»

 

 

О. О. Чижкова-Потейчук