Національно-патріотичне виховання учнівської молоді Царедарівського навчально-виховного комплексу


Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молодіМатеріали роботи навчального закладу з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді


Консолідація українського суспільства через виховання патріотизму в загальноосвітніх навчальних закладах

На сучасному етапі свого розвитку Україна нажаль, стоїть на фоні вирішення складних політичних процесів, відчуваються проблеми соціально-економічного характеру, спостерігається знецінення традиційних моральних норм, пропаганда жорстокості, бездуховності, невизначеність в оцінці подій історичного минулого, що негативно впливає на формування цінностей підростаючого покоління. Виростають молоді люди позбавлені почуття національної гордості, яким насаджується безкультур’я, нівелюється совість, деградується мораль. Читати далі»


Досвід, співпраця, перспективи у вихованні національної гідності та патріотизму учнівської молоді Царедарівського навчально-виховного комплексу

Сучасна епоха з її суперечностями та альтернативами формує новий, неоднозначний та багатогранний облік патріотизму, а процес виховання набуває гостроти і особливої актуальності. Доктор філософії Євген Сверстюк, окреслюючи сучасну молодіжну політику, говорить що: важливим вектором патріотичного виховання має бути віддзеркалення національно-етнічного відродження нації зі співпереживанням за минуле, співпричетністю до творення теперішнього та майбутнього держави. Читати далі»


Презентація досвіду діяльності Царедарівського навчально-виховного комплексу за темою "Консолідація дитячого соціуму шляхомвиховання національної гідності методами креативної освіти в умовахи навчально-виховного комплексу"


Національно-патріотичне виховання – виклики сьогодення (Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді)

До сьогодні українська освіта не мала переконливої і позитивної традиції, досвіду щодо виховання патріотизму в дітей та молоді. Протягом останніх десятиліть було розроблено низку концепцій: Концепція національної системи виховання (1996 р.); Концепція національно-патріотичного виховання (2009 р.); Концепція громадянської освіти та виховання в Україні (2012 р.); Концепція Загальнодержавної цільової програми патріотичного виховання громадян на 2013-2017 роки. Читати далі»


Національно-патріотичне виховання – виклики сьогодення (Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді та позашкільна освіта)

Так, суспільно-політична ситуація змінила стратегію діяльності і нашого навчального закладу, сутністю якої стало формування морально-духовної, вільної, творчої, відповідальної особистості, що сповідує демократичні цінності, втілення нової Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, консолідація національно свідомого дитячого соціуму на засадах креативного підходу до освіти у позанавчальній діяльності. Читати далі»


Презентація проекту «Молодіжно-театральна студія «Апгрейдс»

Тому, у 2009 році на базі центру творчого розвитку учнівської ради спілки «Лідер» Царедарівського НВК був запущений проект «Молодіжно-театральна студія «Апгрейдс».  В основі її мистецької концепції покладено позиціонування себе як сучасного театру малих естрадних форм, яка концентрується на ознайомленні з актуальними на сьогодні особливостями нової драматургії та пошуку неокласичних форм презентації, опановує реконструйовані засоби художньої виразності. Читати далі»


Презентація проекту «Етнографічнийрайтс-експедиція «VeloLive. Версія ноктюрн»

Знайти серед цих пісень рідкісні перлини, справжні дорогоцінності, до того ж деякі з них майже забуті і трапляються лише в одиничних екземплярах – мета проекту учнівської ради спілки «Лідер» Царедарівського НВК у партнерстві з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади».Етнографічний райтс-експедиція «VeloLive. Версія ноктюрн» - цикл мистецьких подорожей  на велосипедах з метою  популяризації української культури, зокрема народної пісні, її репрезентації в стилі сучасних шоу-технологій, а  також популяризації  велосипедного  туризму. Читати далі»